Vacatureoverzicht

Servicemonteur E, WTB en/of IA

  • Techniek
  • Noord Oost Nederland
  • 32 tot 40 uur
  • Raalte
  • €2.650 tot €4.400

Geen dag hetzelfde. Wel goed geregeld.

Wat krijg je van ons?

  • Afwisselend werk in de techniek, van storingen tot revisies en nieuwbouw
  • Eigen bus, goed gereedschap en overuren standaard 175% uitbetaald
  • 25 vakantiedagen, 13 ADV dagen, reisuren vergoed en winstdeling

Wat vinden wij belangrijk?

  • Technische interesse en zin in aanpakken
  • Flexibel meewerken aan verschillende projecten en locaties
  • Wonen en werken in Noord Oost Nederland

Beschrijving

Geen dag hetzelfde. Wel goed geregeld.

Werk jij graag aan verschillende technische projecten? Van storingen oplossen tot complete machineverhuizingen of revisies van productielijnen? Bij Veldkamp stap je niet iedere dag dezelfde fabriek binnen. De ene week ondersteun je een technische dienst, de andere week werk je mee aan een revisie of nieuwbouwproject. Juist die afwisseling maakt het werk leuk.

Dit ga je doen

Als servicemonteur werk je aan uiteenlopende technische projecten binnen de industrie. Je reviseert verpakkingsmachines, lost storingen op, doet onderhoud en ondersteunt technische diensten. Ook machineverhuizingen en nieuwbouw of modificatieprojecten komen voorbij. Afhankelijk van jouw ervaring kijken we samen welke werkzaamheden het beste bij jou passen.

Dit bieden wij jou

Je werkt afwisselend in de techniek, met een eigen bus en goed gereedschap. Overuren worden standaard tegen 175% uitbetaald, en reisuren en reiskosten worden gewoon vergoed. Je krijgt 25 vakantiedagen en 13 ADV dagen, ruimte voor opleidingen en ontwikkeling, en meedoen aan de winstdeling. Bij ons zijn de lijnen kort, de sfeer goed, en kun je kiezen uit meerdere technische disciplines in Noord Oost Nederland.

Dit breng je mee

Je hebt technische interesse of ervaring in elektrotechniek, werktuigbouwkunde of industriële automatisering, bij voorkeur op MBO niveau 2 of hoger. Je houdt van aanpakken en woont in Noord Oost Nederland. Ook starters of monteurs die zich verder willen ontwikkelen zijn welkom.

Zo kun je solliciteren

Solliciteren hoeft niet ingewikkeld te zijn. Bel of app Cindy, plan een kop koffie, of stuur meteen een mail. Binnen 24 uur krijg je reactie.

Regel jij dat het goed gebeurt?

30% Ondersteuning technische dienst25% Revisie15% Nieuwbouw10% Ontwikkeling10% Bijwonen van team en projectoverleggen5% Verhuizingen5% Contact met je team30%25%15%10%10%5%5%
  • 30% Ondersteuning technische dienst
  • 25% Revisie
  • 15% Nieuwbouw
  • 10% Ontwikkeling
  • 10% Bijwonen van team en projectoverleggen
  • 5% Verhuizingen
  • 5% Contact met je team

Wat je bij Veldkamp krijgt

  • Eigen bedrijfswagen (Mercedes), ook privé te gebruiken
  • Goed gereedschap dat je ook thuis mag gebruiken
  • CAO Klein Metaal + 175% toeslag bij overwerk
  • Jaarlijks opleidingsbudget en interne cursussen
  • Alle certificeringen betaald: VCA, NEN 3140, hoogwerken
  • Geen ploegen, weekend of consignatiediensten
  • Nooit eerder dan 6 uur de deur uit
  • Eigen werkruimte die je in het weekend mag gebruiken

Ben je nog net zo enthousiast? Reageer!

1.

Stap 1: Sollicitatie

Leuk dat je interesse hebt. Solliciteer via de knop, stuur een mail of app Cindy. Binnen 24 uur hoor je van ons.

2.

Stap 2: Telefonisch contact

Je hebt ons nieuwsgierig gemaakt. Cindy belt of appt je kort om wat vragen te stellen en een kennismaking te plannen.

3.

Stap 3: Kennismaking

Kom langs voor een kop koffie of loop een dag mee. Zo leer je het team en het werk kennen, zonder druk.

4.

Stap 4: Gesprek met collega’s

Je spreekt met Cindy en een collega of leidinggevende. Binnen één tot twee dagen hoor je hoe het verdergaat.

5.

Stap 5: Ons aanbod

Zijn we beiden enthousiast, dan ontvang je een helder aanbod. We nemen het rustig met je door en beantwoorden al je vragen.

6.

Stap 6: Welkom bij Veldkamp

Je start als nieuwe collega. Je krijgt alle informatie voor een soepele start en natuurlijk een warm welkom van het team.

Geïnteresseerd? Stuur ons je sollicitatie!